fbpx
Ad imageAd image

Çfarë i ndodhi, Arbenita shfaqet duke qarë në rrjetet sociale

Blloku min lexim

Arbenita Ismajli mori vëmendje të madhe me një nga postimet e fundit. Modelja e njohur publikoi një foto ku shihej e përlotur dhe pamja nuk kishte ndonjë përshkrim.

- Advertisement -

Ndjekësit menjëherë e lidhën foton me situatën që muajt e fundit ka kaluar Arbenita, por jo, ajo nuk ka vonuar shumë dhe ka sqaruar se lotët i dilnin nga produktet e lëkurës dhe se nuk kishte të bënte me gjendjen e saj.

Ajo tha se kremi i syve dhe produktet e tjera kanë bërë që ajo të duket sikur po qante.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock