fbpx
Ad imageAd image

Ofendoi Beatrixën, fansat i përmendin Albanos motrën e tij: Ajo ishte…

Blloku min lexim

Ditën e djeshme komediani Albano Bogdo bëri një koment në emisionin e tij mbi këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Ai përmendi vëllain e kësaj të fundit Alban Ramosajn, duke iu drejtuar konkretisht me fjalët: “A e dini kush është Alban Ramosaj?! Është ai tipi që i q.. motrën Donaldi në BB!”

- Advertisement -

Kaq ka mjaftuar që të kishte një shpërthim të ashpër mediatik jo vetëm nga familja Ramosaj, por nga personazhe publike të botës së televizionit e jo vetëm.

Reagim ka pasur edhe nga tezja e Trixës dhe Alban Ramosajt, Albërije Hadërgjonaj e cila ka dënuar fjalët e Bogdos duke thënë se nuk i ulin dot nipin dhe mbesën e saj.

- Advertisement -

Kaq qenë vetë shqiptarët ata të cilët i kanë përmendur Bogdos të motrën Klaudian, e cila në vitin 2017 ka qenë pjesë e formatit Big Brother. Ajo ka qëndruar si konkurrente për disa muaj brenda në shtëpi por duket se i vetëquajturi komedian e kishte harruar si fakt.

- Advertisement -

E në fakt, Klaudia e kishte tentuar famën që në adoleshencë. Në moshën 17-vjeçare ajo ishte shpallur “Miss Saranda 2006”, ndërsa tre vjet më vonë u shfaq në filmin kosovar “Një zemër, dy jetë”, ku luante rolin e Luanës.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock