fbpx

Balerini i njohur thumbon Ilir Shaqirin: T’u mbyll goja

Blloku min lexim

Provat e “Dancing With The Stars” të Atalantës dhe Luixhinos janë shoqëruar nga batuta mes tyre.

Balerini profesionist i ka bërë thirrje kryetarit të jurisë, Ilir Shaqirit që të komentojë Atalantën, pozitivisht ose negativisht, nisur nga një moment i spektaklit të së premtes.

Luixhino: O ilir mos u vë në siklet, t’u mbyll goja, kpute ose lavdroje po thuje një llaf, thuj edhe naj koment edhe për këtë.