fbpx
Ad imageAd image

Neda Balluku publikon historinë e tmerrshme: Jam rrahur se linda vajzë, kam akoma shenja

Blloku min lexim

Dhuna në familje, por sidomos dhuna ndaj vajzave, është një fenomen i vjetër shqiptar. Kohët sot kanë ndryshuar, por  ndoshta vetëm nëpër qytete, sepse në fshatrat e thellë mentaliteti vazhdon të jetë shkaku i dhunës që ushtrohet ndaj vajzave dhe grave.

- Advertisement -

I tillë ishte dhe mesazhi që kishte mbërritur nga një ndjekëse në rrjetin social “Instagram” të opinionistes së “Për’puthen”, Neda Balluku, e cila kohët e fundit është shumë aktive me këshillat dhe opinionet e saj.

Një vajzë tregon se nëna e saj e dhunonte në mënyrë barbare, ndërsa vëllezërit i donte shumë. Dhe shkaku për këtë dhunë të vazhdueshme ishte gjinia e saj.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock