fbpx

“A kishe veshur të brendshme në fustanin e çarë”/ Ja si i përgjigjet Olta ndjekësit

Blloku min lexim

Aktorja e njohur, Olta Gixhari, shkëlqeu në natën e parë të “Dancing With The Stars” ku është pjesë e jurisë profesioniste të spektaklit të kërcimit. Aktorja u shfaq shumë elegante dhe e kuruar në çdo detaj, teksa kishte veshur një fustan të zi të gjatë, i cili kishte një të çarë të madhe te njëra këmbë. Por duket janë bërë shumë kurioz për një detaj, për të cilin e kanë pyetur gjatë një bisede virtuale.

“A kishe veshur të brendshme ne fustanin e çarë”, shkruan një fanse. Ndërsa Olta i është përgjigjur me një video, të cilën e ka realizuar gjatë puntatës së parë të DWTS, që u transmetua më 6 tetor në Top Channel.