fbpx
Ad imageAd image

“A kishe veshur të brendshme në fustanin e çarë”/ Ja si i përgjigjet Olta ndjekësit

Blloku min lexim

Aktorja e njohur, Olta Gixhari, shkëlqeu në natën e parë të “Dancing With The Stars” ku është pjesë e jurisë profesioniste të spektaklit të kërcimit. Aktorja u shfaq shumë elegante dhe e kuruar në çdo detaj, teksa kishte veshur një fustan të zi të gjatë, i cili kishte një të çarë të madhe te njëra këmbë. Por duket janë bërë shumë kurioz për një detaj, për të cilin e kanë pyetur gjatë një bisede virtuale.

- Advertisement -

“A kishe veshur të brendshme ne fustanin e çarë”, shkruan një fanse. Ndërsa Olta i është përgjigjur me një video, të cilën e ka realizuar gjatë puntatës së parë të DWTS, që u transmetua më 6 tetor në Top Channel.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock