fbpx

Alketa Vejsiu shfaqet në kopertinën e revistës së famshme

Blloku min lexim

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu, ka pasur nderin të paraqitet në kopertinën e prestigjiozes revistë “Forbes” për edicionin e Mbretërisë së Bashkuar.

Vejsiu është shprehur shumë e emocionuar dhe krenare për prejardhjen e saj dhe për gjithë ato që ka arritur.

Alketa publikoi në Instagram, kopertinen e revistës e famshme me portretin e saj.

Jam vërtetë e lumtur që jam në ‘Forbes UK’”, ka shkruar ajo.