fbpx
Ad imageAd image

Alketa Vejsiu shfaqet në kopertinën e revistës së famshme

Blloku min lexim

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu, ka pasur nderin të paraqitet në kopertinën e prestigjiozes revistë “Forbes” për edicionin e Mbretërisë së Bashkuar.

Vejsiu është shprehur shumë e emocionuar dhe krenare për prejardhjen e saj dhe për gjithë ato që ka arritur.

- Advertisement -

Alketa publikoi në Instagram, kopertinen e revistës e famshme me portretin e saj.

Jam vërtetë e lumtur që jam në ‘Forbes UK’”, ka shkruar ajo.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock