fbpx
Ad imageAd image

Yjet e veshur më mirë në Met Gala 2023

BllokuTV min lexim

Për javë të tëra, njerëzit kanë komentuar se si do të interpretohej tema e Met Gala e këtij viti, duke pasur parasysh fokusin vetëm te puna e dizajnerit të ndjerë Karl Lagerfeld. Karriera e Lagerfeld, e cila përfshin dekada në shumë shtëpi mode si Chanel, Fendi dhe Chloé, siguroi mjaftueshëm materiale për t’u frymëzuar. Ja disa nga veshjet më të mira në Met Gala 2023 që risjellin disa nga krijimet më unike të Lagerfeld.

Rihanna (Maison Valentino) dhe A$AP Rocky (Gucci)

- Advertisement -
Yjet e veshur më mirë në Met Gala 2023
Yjet e veshur më mirë në Met Gala 2023

Penélope Cruz (Chanel)

Yjet e veshur më mirë në Met Gala 2023

Dua Lipa (Chanel)

- Advertisement -
Yjet e veshur më mirë në Met Gala 2023
Yjet e veshur më mirë në Met Gala 2023

Irina Shayk (Yohji Yamamoto)

Yjet e veshur më mirë në Met Gala 2023

Olivia Wilde (Chloé)

- Advertisement -
Yjet e veshur më mirë në Met Gala 2023

Nicole Kidman (Chanel)

Yjet e veshur më mirë në Met Gala 2023

Naomi Campbell (Chanel)

Yjet e veshur më mirë në Met Gala 2023

Bad Bunny (Jacquemus)

Yjet e veshur më mirë në Met Gala 2023

Michaela Coel (Schiaparelli)

Yjet e veshur më mirë në Met Gala 2023

Jessica Chastain (Gucci)

Yjet e veshur më mirë në Met Gala 2023

Jenna Ortega (Thom Browne)

Yjet e veshur më mirë në Met Gala 2023

Anne Hathaway (Versace)

Yjet e veshur më mirë në Met Gala 2023

Margot Robbie (Chanel)

Yjet e veshur më mirë në Met Gala 2023
Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO