fbpx
Ad imageAd image

Video/Situata e rënduar në Rripin e Gazës, Luana Vjollca jep mesazhin sensibilizues!

Blloku min lexim

Mbrëmjen e djeshme ‘Prime’ i Love Island Albania që u transmetua në televizionin Klan nën drejtimin e Luana Vjollcës, ka dhënë edhe mesazhe shumë të forta.

Luana në hapje të ‘reality show-t’ ka prekur edhe çështjen e ‘nxehtë’ të luftës që po zhvillohet në Rripën e Gazës, ku si pasojë e bombardimeve kanë humbur jetën mijëra qytetarë të thjeshtë, përfshirë këtu gra dhe fëmijë të pafajshëm.

- Advertisement -

Luana u shpreh: ”Në fakt unë gjithmonë zgjedh që hapësirat televizive ti ndaj edhe për tema të rëndësishme, si kanë qenë gjatë gjithë kësaj jave lutjet e mia për familjet dhe fëmijët në Gaza. Zoti qoftë me ju.”

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock