fbpx
Ad imageAd image

VIDEO/ Plas sherri në ndeshjen e NBA-së, fusha kthehet në ring

Blloku min lexim

Një sherr masiv ka ndodhur në NBA në ndeshjen Golden State-Minnesota, fituar 104-101 nga miqtë.

Pas vetëm një minute e gjysmë që kishte nisur loja, në fushë ndodh një incident i rëndë, që solli 3 lojtarë të përjashtuar.

- Advertisement -

Fillimisht u kapën në fushë basketbollistët Klay Thompson e Rudy Gobert, që solli ndërhyrjen e gjyqtarëve dhe të lojtarëve të tjerë.

Menjëherë reagon edhe Draymond Green, që kap për fyti Gobert si në duelet e UFC dhe e tërheq zvarrë në fushë.

- Advertisement -

Në fushë hyjnë edhe lojtarët e stolit që ndajnë lojtarët. Për fat të mirë asnjë grusht apo pasojë të rënda fizike për lojtarët, as për Gobert që u kap nga fyti.

Gjithsesi, tri basketbollistë dolën nga loja me teknike përjashtimi.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO