fbpx
Ad imageAd image

Video/ Nuk përmbahet Megi Pojani, i vë ‘flakën’ rrjetit me kërcimin sensual në Për’puthen

Blloku min lexim

Nuk përmbahet më Megi Pojani, këtë herë i ka vënë vërtetë flakën rrjetit. Moderatorja shpesh herë ka qenë në qendër të kritikave për performancat e saj apo publikimet pikante që ajo bën në llogaritë e saj në rrjetet sociale.

- Advertisement -

Tashmë ajo moderon emisionin e dashurisë ku një ndër konkurrentët ka pasion të kërcej, dhe me këtë talent do të surprizojë vajzat.

Megi ka publikuar një video ku shfaqet duke i demonstruar konkurrentit se si të kërcejë në mënyrë sensuale, për të fituar vëmendjen e vajzave.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock