fbpx

Video/ Nuk përmbahet Megi Pojani, i vë ‘flakën’ rrjetit me kërcimin sensual në Për’puthen

Blloku min lexim

Nuk përmbahet më Megi Pojani, këtë herë i ka vënë vërtetë flakën rrjetit. Moderatorja shpesh herë ka qenë në qendër të kritikave për performancat e saj apo publikimet pikante që ajo bën në llogaritë e saj në rrjetet sociale.

Tashmë ajo moderon emisionin e dashurisë ku një ndër konkurrentët ka pasion të kërcej, dhe me këtë talent do të surprizojë vajzat.

Megi ka publikuar një video ku shfaqet duke i demonstruar konkurrentit se si të kërcejë në mënyrë sensuale, për të fituar vëmendjen e vajzave.