fbpx
Ad imageAd image

Video/ Ja si i përgjigjet Efi të dashurit kur ai i thotë se e ka ajo gabim

Blloku min lexim

Ish-finalistja e spektaklit televiziv, Efi Dhedhes, e ka pohuar gjithmonë se është në një lidhje, por emrin dhe imazhin e tij nuk e ka bërë asnjëherë publik. Madje në disa raste ka pasur aludime se ajo mund të jetë ndarë, por jo dhe këtë na e tregon video e fundit.

- Advertisement -

Ditën e hënë, ajo bëri një postim në rrjetin social “Tik-Tok”, teksa ka treguar reagimin e saj, kur i dashuri i thotë se e ka gabim.

Këtë reagim ajo vendosi ta interpretojë në formën e një meme-je. “Po nuk dua o vëlla, e kam kompleks, ke mundësi ta respektosh këtë kompleksin tim? Kaq të kërkoj, nuk km kërkuar qiqra në hell”,  ka thënë Efi.

- Advertisement -

@iamefidhedhes #fannyvideo #albania #efidhedhes #foryoupage #foryou #justforfun #boyfriend #problems ♬ original sound – Meme me shkrepetima⚡
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock