fbpx

Video/ Ja si i përgjigjet Efi të dashurit kur ai i thotë se e ka ajo gabim

Blloku min lexim

Ish-finalistja e spektaklit televiziv, Efi Dhedhes, e ka pohuar gjithmonë se është në një lidhje, por emrin dhe imazhin e tij nuk e ka bërë asnjëherë publik. Madje në disa raste ka pasur aludime se ajo mund të jetë ndarë, por jo dhe këtë na e tregon video e fundit.

Ditën e hënë, ajo bëri një postim në rrjetin social “Tik-Tok”, teksa ka treguar reagimin e saj, kur i dashuri i thotë se e ka gabim.

Këtë reagim ajo vendosi ta interpretojë në formën e një meme-je. “Po nuk dua o vëlla, e kam kompleks, ke mundësi ta respektosh këtë kompleksin tim? Kaq të kërkoj, nuk km kërkuar qiqra në hell”,  ka thënë Efi.

@iamefidhedhes #fannyvideo #albania #efidhedhes #foryoupage #foryou #justforfun #boyfriend #problems ♬ original sound – Meme me shkrepetima⚡