fbpx
Ad imageAd image

“Unë kam diellin, Olsi ka hënën”, për çfarë e ka fjalën Egli Tako

Blloku min lexim

Një ndër ndarjet e shumë përfolura të këtij viti ka qënë padiskutim ajo e Egli Takos dhe Olsi Bylykut. Pavarësisht se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre para disa muajsh, ndarja e tyre vijon të përflitet ende në media.

Gjatë një interviste të fundit Egli ka treguar se ajo edhe Olsi kanë patur “couple tattoo”.

- Advertisement -

Kam një tatuazh këtu poshtë që janë dallgët e detit dhe perëndimi. Unë e dua shumë perëndimin edhe pavarësisht se ky ka qënë një tatuazh “couple tattoo” dhe tani është “single tattoo”, sërish bën sens sepse perëndimi është pamja ime më e preferuar në botë. Unë kam diellin, Olsi ka hënën”, ka rrëfyer ajo.

Sa i përket Olsit, kohët e fundit në media ka qarkulluar lajmi se se këngëtari ka krijuar një lidhje të re dhe bëhej fjalë për një gazetare, emri i së cilës ende nuk ishte bërë publik por duket se më në fund, në media është publikuar emri dhe fotoja e vajzës që pretendohet se është e dashura e re e Olsit.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock