fbpx
Ad imageAd image

Trendet e reja të grimit do t’ju ndihmojnë të dukeni një yll i vërtetë në dimër

Blloku min lexim

Grimi i dimrit s’është dukur kurrë më i bukur, sidomos me këto super trende, të cilat i përshtaten të gjithëve. S’ka rëndësi çfarë pëlqen, ka një teknikë grimi edhe për ty.

Sikur duket këtë vit do të përdoren më shumë ngjyrat e tokës dhe ato nude, që në fakt nxjerrin në pah tiparet tona, sidomos sytë dhe kombinohen mjaft mirë më veshjet dimërore.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock