fbpx
Ad imageAd image

Sa të vëmendshëm janë meshkujt për veshjen e femrave?!

Blloku min lexim

Femrat harxhojnë shumë kohë para pasqyrës që të zgjedhin veshjen e duhur para se të takojnë partnerin e tyre, por shpesh u ndodh që të ndërrojnë diçka në veshje e kjo të kalojë pa u vënë re nga meshkujt, e i bën ato që të ndihen jo pak të zhgënjyera.

E për të provuar nëse kjo teori qëndron apo jo, “River Island” organizoi takime me 5 aktore të cilat u ndërruan plot 5 herë gjatë takimit dhe nga 5 meshkuj në takim, vetëm njëri bëri diferencën duke vënë re ndryshime.

- Advertisement -

Ndërsa të tjerat u shprehën se me kalimin e viteve mësohen dhe e din paraprakisht se si do të vishet partnerja e tyre në një rast të caktuar, Kishte dhe nga ata që thanë se iu bye menjëherë në sy se si vishet partnerja por thjesht nuk e shprehin entuziazmin çdo ditë.

Një këshillë për femrat: Qetësohuni, ky nuk është faji juaj. Pasi sipas një teorie një femër mund të ndryshojë komplet veshjen, e kjo mund të kalojë pa u vënë re nga mashkulli.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock