fbpx
Ad imageAd image

Rita Ora mërzit fansat, fotografohet pranë tenistit serb/ Babai i këngëtares e përgënjeshtron

Blloku min lexim

Rita Ora është fotografuar, e ulur përkrah tenistit serb Novak Djokoviç. Të dy ishin duke ndjekur finalen e Rugby-së pranë njëri-tjetrit.

Një pamje kjo që ka provokuar opinionin publik shqiptar, të cilët kanë ironizuar në rrjetet sociale, patriotizmin që artistja transmeton vazhdimisht përmes postimeve të saj.

- Advertisement -

Kjo nuk është hera e parë që Rita Ora thumbohet nga fansat. Ajo mori kritika të mëdha pak kohë më parë, teksa u shfaq në skenë duke mbajtur mbi supe flamurin e Serbisë. Vetë këngëtarja deklaroi se nuk ishte në dijeni se cilit shtet i përkiste flamuri që iu hodh në skenë nga një fans.

- Advertisement -

Por, Besnik Sahatçiu, babai i yllit botëror, ka publikuar pamje nga një tjetër kënd, nga ku shihet se këngëtarja nuk ishte e ulur afër tenistit serb Gjokoviq.
Paris 2023, Finalja e Kupës së Botës në Ragbi, Rita dhe Taika duke i mbështetur ekipet”, shkruan babai i Orës në profilin e tij në Facebook.


Postimi i tij vije pas kritikave të shumta që mori këngëtarja nga paraqitja e saj në këtë ngjarje sportive, ku u pa në afërsi të tenistit serb Gjokoviq.

- Advertisement -

Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO