fbpx
Ad imageAd image

“Prapë shtrigë do mbetesh, e zezë je nga brenda”/ Dea Mishel kapet keq me komentuesin

Blloku min lexim

Pas përfundimit të “Big Brother VIP 2”, Dea Mishel e kemi parë në shumë projekte dhe së fundmi në rubrikën “Influencer” tek emisioni “E Diell”.

Ish-banorja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri është gjithashtu edhe shumë aktive në profilet e saj në rrjetet sociale, ku ndan me fansat foto apo video të ndryshme nga përditshmëria.

- Advertisement -

Së fundmi Dea ka postuar në “Instagram” disa foto për Halloween teksa shfaqet e veshur si shtrigë, ndërsa të shumta ishin komentet negative nga ndjekësit e saj te cilët e cilësuan atë si të tillë.

- Advertisement -

Ky personazh i shkon shumë. Si brenda dhe jashtë kështu është”– komentoi një ndër ndjekësit.Menjëherë pas këtyre mesazheve ka reaguar edhe vetë ish-banorja përmes një postimi në “InstaStory”. “Prapë shtrigë do mbetesh kot e ke me atë binodellekun se e zezë je nga brenda”– shkruhej në postimin e Deas që mesa duket ishte një nga mesazhet që ndjekësit i kishin dërguar.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock