fbpx
Ad imageAd image

Po ky çfarë pati?! Nuk e prisnim kështu urimin e Kristit për Dean

Blloku min lexim

Dea feston sot ditëlindjen dhe ishin të shumtë personazhet që e uruan, por urimi i Kristit ka rënë në sy nga të gjithë fansat. Në postimin e saj të ditëlindjes Kristi ka lënë një koment ku shkruan: “Happy bday Dea”. Një urim në dukje sa për të kaluar radhën, pasi shumë kanë pritur diçka më tepër duke qenë se ata që pas “BBV” i kemi parë të pandarë nga njëri-tjetri.

- Advertisement -

Ndërsa Dea disa ditë më parë, në ditëlindjen e Kristit i dedikoi një urim të gjatë dhe ndryshe.

- Advertisement -

Bday Weekend ishte thjesht një mesazh ‘të shtunën boat day në Palasë” dhe stres nga fakti që Kristi nuk kishte asnjë detaj, asnjë organizim, por u kënaqmë. Videon e fundit e futa këtu se më ka bere për të qarë kur e kam parë dhe doja nje arsye ta postoja. Happy to have met you in the Weirdest way. You’re fun. Happy birthday ,”- shkruante Dea.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO