fbpx

Pas disa vitesh mungesë, Eni Koçi rikthehet në muzikë

Blloku min lexim

Këngëtarja e njohur Eni Koçi prej disa vitesh ishte shkëputur nga muzika por duket se shumë shpejt ajo do të rikthehet me projekte të reja muzikore.
Lajmin e ka bërë të ditur vetë, artistja e cila ka zbuluar gjatë një pyetësori me ndjekësit se po punon për disa këngë të cilat do të publikohen së shpejti.

“Tashmë i jam kthyer punës në studio dhe po punoj me projektet e reja që do të publikohen së shpejti”, u përgjigj Eni mes shumë pyetjeve të cilat kishin të bënin me rikthimin e saj në muzikë.