fbpx
Ad imageAd image

Pas disa vitesh mungesë, Eni Koçi rikthehet në muzikë

Blloku min lexim

Këngëtarja e njohur Eni Koçi prej disa vitesh ishte shkëputur nga muzika por duket se shumë shpejt ajo do të rikthehet me projekte të reja muzikore.
Lajmin e ka bërë të ditur vetë, artistja e cila ka zbuluar gjatë një pyetësori me ndjekësit se po punon për disa këngë të cilat do të publikohen së shpejti.

“Tashmë i jam kthyer punës në studio dhe po punoj me projektet e reja që do të publikohen së shpejti”, u përgjigj Eni mes shumë pyetjeve të cilat kishin të bënin me rikthimin e saj në muzikë.

- Advertisement -

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO