fbpx
Ad imageAd image

“Nuk më nxorrën votat e publikut”/ Olsi Bylyku i nxjerrë të palarat produksionit të BBV: Nuk pranova të bëhesha lodër për sponsora (Foto)

Blloku min lexim

Largimi i Olsi Bylykut nga BBV pak javë më parë ishte i beftë dhe menjëherë fansat kanë ngritur dyshime. Ai vetë nuk doli as më Fun club që të jepte versionin e tij.

Por pasi pushoi disa ditë, Olsi ka vendosur të flasë të vërtetën dhe i ka nxjerrë të palarat produksionit.

- Advertisement -

Në një postim të publikuar në Instagram ai tregon hapur që nuk e larguan votat e publikut. Madje ai shprehet se e nxorrën nga programi pasi ai nuk pranoi të bëhej lodër e tyre dhe të përdorur për tërhequr sponsora apo situata që në prapa skenë mund t’i premtohej ndonjë emison në TCH, apo ndonjë film siç iu bë me ish-protagonistët e edicioneve të shkuara.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock