fbpx
Ad imageAd image

Nga ndërhyrja në gjoks te një kontratë fshehtësie, Julia Fox flet për lidhjen me Kanye West: Isha si kukulla e tij

Blloku min lexim

Lidhja e Julia Fox dhe Kanye West nuk zgjati më shumë se një muaj, por mjaftoi që të nxiste thashetheme dhe lajme rozë. Dinamikat e vrullshme janë publikuar në librin e aktores, “Down the Drain” e madje, mund të konsiderohet fat fakti që Fox nuk ka pranuar të firmosë një kontratë fshehtësie me reperin.

- Advertisement -

West donte të paguante për një ndërhyrje estetike në gjoks:

Fox kujton një moment të “sikletshëm” gjatë një loje me letra me West, i cili i sugjeroi të bënte një ndërhyrje në gjoks, e madje u ofrua të paguante.

- Advertisement -

“Do të të paguaj ndërhyrjen nëse do”, shkruan aktorja e cila më tej përshkruan sikletin e situatës: “Fjalët e tij u ngjitën si push në rrobat e mia. Nuk mund ta shkund ndjesinë e sikletit”.

- Advertisement -

Aktorja mendon se Kanye e përdori për t’u hakmarrë ndaj Kim Kardashian:

Pas ndarjes, Julia reflekton mbi qëllimet e tij të vërteta në këtë marrëdhënie. Ajo shkruan se ndihej si  “një ushtar në një plan të madh për t’u hakmarrë ndaj ish-gruas”.

Reperi censuroi esenë e Fox për revistën “Interview” ku ajo fliste për romancën e tyre:

Çifti e bëri të ditur romancën përmes një shkrimi të aktores të publikuar në “Interview” ku ajo shkroi  për takimet e tyre. Në shkrim, Fox flet se sa i mrekullueshëm është Kanye si partner, por në fakt fjalët mund të mos jenë të sajat. Në libër ajo shprehet se West e nxiti për shkrimin por nuk ishte i kënaqur me të ndaj i dërgoi artikullin e tij që u publikua në emër të Fox.

Kanye merrte me vete një stilist sa herë që takonte aktoren:

Kontrolli i Kanye mbi veshjet e partnereve të tij nuk është i panjohur, por Fox zbulon një shtresë tjetër të fiksimit të tij. Julia shkruan se sa herë takoheshin, ai merrte me vete një stilist që ta vishte aktoren sipas miratimit të tij.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO