fbpx

Në këngën e re, Drake ka një dhuratë të bukur për të gjithë shqiptarët

Blloku min lexim

A e kishit menduar ndonjëherë këngëtarin e njohur Drake të performojë në Shqipëri apo të ketë diçka që e lidh me vendin tonë?

Këtë nuk e dim as ne, por ai ka një surprizë sot për Shqiptarët. Drake ka publikuar videoklipin e këngës së tij të re, ku shfaqet i veshur me një xhaketë të kuqe, që ka të qëndisur mbrapa shiponjën e zezë dykrenare.

Reperi kanadez me famë ndërkombëtare ka zgjedhur të vishet me flamurin kuqezi në videoklipin e këngës “Polar Oposites”.

Shqiptarët kudo në botë kanë nxituar të komentojnë në klipin e publikuar në YouTube. “Krenarë që jemi shqiptarë”, “Dhurata më e bukur për Ditën e Pavarësisë” dhe “Respekt nga Shqipëria” ishin komentet më të shumta.

Etiketa: