fbpx

“Milano Fashion Week”, këto vajza të ekranit shqiptar ishin të pranishme

Blloku min lexim

Java e Modës në Milano është një event që ngjall kureshtje në mbarë botën.

Emra të famshëm të botës së modës “servirin” punimet e frymëzimin e tyre, ndërsa figura nga e gjithë bota mblidhen për t’i mbështetur e për t’i parë nga afër sfilatat, punimet e modelet e famshme.

Kësaj here, goca të njohura të showbiz-it shqiptar ishin në “Milano Fashion Week” dhe ndanë me ndjekësit në rrjete sociale foto e video të ndryshme nga eksperienca.

Sarah Berisha, Jori Delli, Kiara Tito, Armina Mevlani dhe Ditea Berisha tërhoqën vëmendjen me paraqitjet e tyre në Milano, të cilat mund t’i shihni më poshtë: