fbpx
Ad imageAd image

“Më pëlqen kur vdesin ata që…”, komediani tallet me vdekjen e Matthey Perry

Blloku min lexim

Komediani dhe ish-skenaristi i “Saturday Night Live”, Kevin Brennan, ka bërë një koment aspak të hijshëm për vdekjen e aktorit Matthew Perry, lajm që tronditi të gjithë adhuruesit e “Friends” dhe jo vetëm.

Komediani vuri në dukje mënyrën se si ndërroi jetë aktori në vaskën e shtëpisë së tij, duke shprehur që me sa duket i ishte dukur argëtuese.

- Advertisement -

“I mbytur në vaskë. Haahahah”,- shkruan ai, teksa publikoi lajmin.

Ai është përballur me kritika të shumta nga njerëzit, pasi statusve të tij në ‘Twitter’, ku u tall me vdekjen e aktorit. Pas kritikave të shumta të njerëzve, ai u shpreh: “Nuk u talla, thjesht mendova se ishte për të qeshur. Por, më pëlqen shumë kur vdesin të droguarit”.

- Advertisement -

63-vjeçari provokoi sërish njerëzit me një postim të tretë, duke u pyetur nëse është bërë sërish trend në X.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO