fbpx

Me fat që është gjallë! Modelja goditet nga dallgët e forta teksa pozonte (Video)

Blloku min lexim

Fotosesioni i një modeleje në SHBA nuk mund të kishte shkuar më keq  se kaqnë SHBA. Teksa pozonte ajo u godit nga një dallgë.

Ajo po qëndronte në shkëmb pranë oqeanit duke pozuar me një fustan të bukur blu në Palos Verdes, Kaliforni. Dielli po shkëlqente, uji po shkëlqente dhe të gjithë dukeshin sikur po kalonin një ditë të mrekullueshme. Megjithatë, natyra është një bishë e paparashikueshme dhe modelja u godit nga një valë e cila e mori në det.

Shayla Ëelch ka kapur momentin e tmerrshëm në kamera dhe ka thënë se gjithçka ka ndodhur shumë shpejt.

Gjithçka po shkonte mirë. Ishim në fund të fotosesionit kur Kate vendosi të bënte disa foto estetike më afër ujit. Deri në këtë pikë nuk kishte grupe të mëdha, uji ishte i qetë! Ajo u zvarrit dhe menjëherë pas saj vjen një dallgë e madhe, e fut brenda.. Ne nuk e pamë apo dëgjuam Kate për disa minuta dhe menduam se ajo i kishte ngulur fustanin ose e kishte shtyrë në breg. U thirrën policët, erdhi një helikopter”, tregon operatorja.