fbpx
Ad imageAd image

Luiz Ejlli dhe Flori Mumajesi bëhen bashkë për në Eurovizion, në garë me Elvana Gjatën

Blloku min lexim

Teksa ditët e fundit po mbahet premiera e filmit ‘Në kuadër të dashurisë’ me protagonistë Olta Gixharin dhe Luiz Ejllin, këngëtari duket se po punon për një tjetër sukses, kësaj here në fushën e tij, në muzikë.

Një listë që po qarkullon në rrjete sociale, tregon se Ejlli do të jetë pjesëmarrës në Festivalin e Këngës në RTSH, që pritet të mbahet në fundvit.

- Advertisement -

Autor i këngës sipas listës së publikuar është Flori Mumajesi.

Në po të njëjtën listë është edhe emri i Elvana Gjatës me një këngë të Darko Dimitrov. Ndonëse ende nuk ka asnjë konfirmim zyrtar nga vetë emtat e lartpërmendur produksioni i festivalit, ndjekësit në rrjete sociale janë shprehur të ekzaltuar për këtë përplasje titanësh.

- Advertisement -

Sakaq emra të cilët janë konfirmuar si pjesëmarrës në festival janë: Elsa Lila, Ardit Çuni, Vesa Luma e Big Basta, Samanta Karavella e Vesa Smolica.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock