fbpx

Luiz Ejlli dhe Elgit Doda bashkë në studio, çfarë po paralajmërojnë dy artistët

Blloku min lexim

Luiz Ejlli po bënë gati këngën e re? Epo duket se kjo është e vërtetë pasi këngëtari së fundmi ka postuar një “instastory” ku shfaqet me kompozitorin dhe producentin shqiptar, Elgit Doda.

Në një moment dëgjohet Luizi që i thotë Elgitit “Do ma qash edhe një o Elgit Doda” dhe ai që i përgjigjet “Po edhe një”.

Ky ishte mesazh i mjaftueshëm për të na treguar se shumë shpejt këngëtari me origjinë nga Shkodra do të sjellë për publikun projektin e tij të ri muzikor.

Kujtojmë që fituesi i “BBV” ka publikuar disa materiale të cilat janë pëlqyer shumë nga publiku duke u bërë “hitet” e momentit.