fbpx
Ad imageAd image

Luiz Ejlli dhe Elgit Doda bashkë në studio, çfarë po paralajmërojnë dy artistët

Blloku min lexim

Luiz Ejlli po bënë gati këngën e re? Epo duket se kjo është e vërtetë pasi këngëtari së fundmi ka postuar një “instastory” ku shfaqet me kompozitorin dhe producentin shqiptar, Elgit Doda.

Në një moment dëgjohet Luizi që i thotë Elgitit “Do ma qash edhe një o Elgit Doda” dhe ai që i përgjigjet “Po edhe një”.

- Advertisement -

Ky ishte mesazh i mjaftueshëm për të na treguar se shumë shpejt këngëtari me origjinë nga Shkodra do të sjellë për publikun projektin e tij të ri muzikor.

Kujtojmë që fituesi i “BBV” ka publikuar disa materiale të cilat janë pëlqyer shumë nga publiku duke u bërë “hitet” e momentit.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO