fbpx
Ad imageAd image

Kozaku tregon se kur do martohet: Do jetë një dasmë megaluks

Blloku min lexim

Kozaku dhe Denisa, çifti i cili u bë i famshëm përmes Tiktok ishin të ftuar sot në rubrikën “Mos i bjer me Top” në “E diell”. Gjatë intervistës, çifti zbuloi se vitin tjetër kanë bërë plane për dasmën e tyre.

- Advertisement -

Kozaku tha se dasma do jetë super luksoze dhe do mbahet në verën e vitit 2024.

Verën tjetër do bëjmë një dasmë megalluks. Do jetë një nga dasmat më të çmendura që keni parë ndonjëherë”, tha Kozaku. Këtë gje e konfirmo edhe partnerja e tij, e cila u shpreh se me zor po pret të kurorzojë dashurinë e saj.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO