fbpx

Kozaku tregon se kur do martohet: Do jetë një dasmë megaluks

Blloku min lexim

Kozaku dhe Denisa, çifti i cili u bë i famshëm përmes Tiktok ishin të ftuar sot në rubrikën “Mos i bjer me Top” në “E diell”. Gjatë intervistës, çifti zbuloi se vitin tjetër kanë bërë plane për dasmën e tyre.

Kozaku tha se dasma do jetë super luksoze dhe do mbahet në verën e vitit 2024.

Verën tjetër do bëjmë një dasmë megalluks. Do jetë një nga dasmat më të çmendura që keni parë ndonjëherë”, tha Kozaku. Këtë gje e konfirmo edhe partnerja e tij, e cila u shpreh se me zor po pret të kurorzojë dashurinë e saj.