fbpx
Ad imageAd image

Këngëtari i njohur futet në Big Brother Kosova

Blloku min lexim

Sezoni i dytë  i Big Brother VIP Kosova ka nisur mbrëmjen e shkuar dhe konkurrenti i parë pjesë e kastit është këngëtari i njohur, Blerim Muharremi, i njohur si Blero.

Me një performancë nga ambientet jashtë BBVK-së dhe këngën e tij ikonike “Fotografia”, Blero i ka paraprirë izolimit brenda shtëpisë.“Po hyj ‘single’, por shumë i dashuruar”, ka thënë ai mes të tjerash.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO