fbpx
Ad imageAd image

Ka bërë s*ks me Kanye? Julia Fox jep përgjigjen që s’e prisnim

Blloku min lexim

Modelja e njohur Julia Fox është përfolur gjatë për ndarjen nga reperi Kanye West, emri i të cilit zyrtarisht është ‘Ye’.

- Advertisement -

Ajo së fundmi pritet të publikojë librin e ri, ku do të tregojë më tepër për raportin e saj me reperin.
Në një intervistë për New York Times, Julia u pyet për detaje nga jeta seksuale dhe përgjigja që dha nuk ishte ajo që prisnim.

“Nuk kishim asnjë marrëdhënie. As nuk bëhej fjalë për këtë”, u përgjigj Julia

- Advertisement -

Më tej 33 vjeçarja tregoi se ata u takuan në fillim të vitit 2022, por duket se mes tyre nuk ka pasur diçka më shumë dhe romanca përfundoi brenda pak muajsh.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock