fbpx

“Java më e vështirë e vitit për këto shenja”, paralajmërimi i fortë i Meri Shehut: Nuk ka kthim prapa

Blloku min lexim

Parashikimi i Meri Shehut për javën paralajmëron një apokalips për shenjat. Sipas shpjegimit të astrologes, është java më e vështirë e vitit e cila do të sjellë pasoja për marrëdhëniet e shenjave. Meri shton se gjithçka që thuhet apo bëhet këtë javë nuk ka kthim pas.

Kjo është java më e vështirë e këtij viti, e këtij muaji nëse do të doni. Është java që do bëjmë apokalips në jetën tonë, sidomos të Dashëve, Gaforreve, Peshoreve dhe Bricjapëve të lindur në 10-ditëshin e tretë sepse dielli në fund të Peshores në datën 20-21 dhe Mërkuri përballet me Plutonin dhe gjërat përmbysen. Gjërat e rëndësishme që kemi me njerëzit e afërt për të diskutuar do ndahen por nuk ka kthim prapa.

Ata që bëjnë lojë të dyfishtë do marrin parasysh pasojat ose të jenë të ndërgjegjshëm për marrëdhëniet që do bëjnë. Kjo është një javë apokaliptike sa i përket marrëdhënieve dhe mënyrës si ndahen njerëzit me njëri-tjetrin. Nuk ka kthim prapa, ajo që do thuhet këtë javë është njëherë e përgjithmonë“, tha astrologia.