fbpx
Ad imageAd image

“Jashtë më je lëpirë si laro”, degradon debati midis Romeos dhe Gracianos

Blloku min lexim

Vijon prej ditësh debate midis Romeos dhe Gracianos, pasi ky i fundit e akuzon se aktori ka ngacmuar Erjolën para se të hynin ne Big Brother.

Aktori i tha kokurrentit që i është “lëpirë” jashtë shtëpisë, duke i bërë si shok, ndërsa balerini u shpreh: “Po të isha lëpirë unë, a e din se ku do isha unë sot?”

- Advertisement -

Romeo i tha Gracianos se do të japë llogari për deklaratat e tij kur të dalë nga “BBV”.

“Surrati jot të më kërcënojë 3 ditë rresht” u shpreh balerini i acaruar me aktorin i cili vazhdoi të tallej.

- Advertisement -

“Ik ore palaço” iu drejtua Graciano konkurrentit, duke shtuar: “Plehrat kështu janë”

Pjesë nga debati:

- Advertisement -

Romeo: Një nga arsyet pse e mendoja dy herë për tu futur këtu brenda ishin shpifësirat si puna jote që jashtë këto gjëra s’mi thonë dot në sy

Graciano: S’di them dot në sy ë? Po as s’më intereson me u marrë me ty jashtë

Romeo: Më je lëpirë si laro

Graciano: Mua ti jashtë as s’më intereso fare. Nuk lëpihem unë. Ai që lëpihet je ti

Romeo: Më lëpihesh si laro

Graciano: Unë çfarë kam arritur i kam arrit me këto (prek këmbët dhe duart). Nuk di unë as me të ardh me tu lëpi as me të bë qefin

Romeo: Jashtë më lëpihesh ti mua

Graciano: Po të isha lëpirë unë, a e din se ku do isha unë sot?

Egla: Për çfarë arsyeje mund të të lëpihet një njeri ty? Moderator është, ka ndonjë pushtet?!

Romeo: Çfarë lidhje me pushtet? Më ka përqafuar, më ka thënë “do futemi brenda, do bëjmë këtë, atë. O sa mir do jemi”.

Graciano: Po ik o përdorues. Kujt do ti japë llogari. Hë more se ke 4 ditë që më kërcet dhëmbët. Kush është rrethi i përbashkët që do jap llogari, kush janë këta njerëz? Surrati jot të më kërcënojë 3 ditë rresht

Romeo: Zemra ime, ndihesh i kërcënuar? Po dridhesh ri?

Graciano: Ik ore palaço. Po dridhem nga ty unë? Ti je patatinë

Romeo: Ti je biskotë tagani, të bien këmbët në qumësht

Graciano: Plehrat kështu janë

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO