fbpx
Ad imageAd image

“Jam larguar mbi 20 herë nga shtëpia”/ Dojna Mema rrëfen jetën e saj në çift

Blloku min lexim

Moderatorja Dojna Mema, ka treguar disa nga prapaskenat e jetës në çift dhe marrëdhënies së saj me partnerin dhe babain e djalit të saj, Vlashent Sata.

Vetë Dojna ka rrëfyer gjatë një intervistë të dhënë se fundi, se mes saj dhe Vlashentit ka pasur shpesh herë debate dhe përplasje si dhe që ajo është larguar nga shtëpia disa herë.

- Advertisement -

E ftuar në emisionin “Natën me Aulonën”, Dojna ka rrëfyer se para se të bëheshin prindër dhe jetonin në shtëpinë e tyre të vjetër, valixhja e saj rrinte gjithnjë gjysmë gatim ndërsa shton se “jam larguar shumë herë, mbi 20 herë, por kthehesha ditën tjetër”.

- Advertisement -

“Nuk jemi të qetë fare nëse përplasemi. Madje, kur rrinim tek apartamenti i vjetër valixhja ime rrinte gjithmonë gjysmë e bërë. Në momentin që bëhet një debat i fortë më fshihet në atë moment çdo gjë që ka ekzistuar përpara dhe them: “Kjo nuk është jeta që dua”.Dhe e kam gjithnjë valixhen gati dhe shtoj vetëm ndonjë gjë kështu, është ajo pjesa e dramacitetit. E mbyll dhe e tërheq. Tani që kemi djalin nuk e bëjë më, futen më dhomë dhe reflektoj. I kemi përplasjet shumë të forta. Jam larguar shumë herë. Mbi 20 herë, por kthehesha ditën tjetër”, ka thënë Dojna Mema.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO