fbpx
Ad imageAd image

Ja si u veshën VIP-at ndërkombëtar për Halloween

Blloku min lexim

Në çdo vit për Halloween bien në sy kostumet që përzgjedhin yjet ndërkombëtar. Ashtu sikur pritej, ata kanë sjellë ketë vit kostume nga më të larmishmet. Më poshtë po iu tregojmë disa prej tyre:

- Advertisement -

Mariah Carey vishet si Regina George nga Mean Girls për Halloween.

- Advertisement -

Heidi Klum shndërrohet në një pallua. Ndërsa burri i saj Tom Kaulitzu maskua si një vezë.

- Advertisement -

Më poshtë janë Rachel Zegler dhe Josh Rivera; Coco dhe Ice-T; Taylor Lautner dhe Taylor Dome.

Jonathan Scott dhe Zooey Deschanel “Got Moves” në kostumet e Halloween.

Kostumi i Lori Harvey për Halloween u frymëzua nga një ikonë e famshme.

G FLIP DHE CHRISHELL STAUSE

Tammy Slaton u vesh me një pjesë të sipërme me printe skeleti dhe një set pantallonash.

Winnie Harlow u vesh Cruella de Vil ‘Winnie të vogël’.

Alicia Keys dhe familja e saj!

Kostum Halloween me sanduiç me gjalpë kikiriku  ka pwrzgjedhur Dwyane Wade Dons.

Lil Nas X u vesh me kostumin e Halloween-it të Little Richard.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO