fbpx

Incidenti i papritur në “DWTS”, Oltës i zbërthehet fustani

Blloku min lexim

Anëtarja e jurisë së “Dancing With The Stars”, Olta Gixhari, u përball me një incident gjatë spektaklit kur fustani iu zbërthye papritur. Teksa po analizonin kërcimin “cha cha” e Sardi Strugajt, aktorja u ngrit në këmbë dhe tregoi fustanin e saj, duke kërkuar ndihmë për t’ia mbërthyer.

Ilir Shaqiri refuzoi ta ndihmonte, ndërkohë që menjëherë pranë Oltës, u afrua Sardi. Ky moment u shoqërua me batuta nga moderatorja Bora Zemani dhe anëtarët e tjerë të jurisë.