fbpx
Ad imageAd image

I propozoi edhe për martesë! Ueda dhe Arlind fitojnë “Love Island”

Blloku min lexim

Çifti fitues i edicionit të parë të “Love Island Albania” është Ueda dhe Arlindi.Çifti mbante në duar zarfin prej 50 mijë eurosh. Ata zgjedhin nga një zarf secili dhe Ueda ka zarfin me 50 mijë euro ndërsa Arlindi zarfin me 0 euro.

- Advertisement -

E pyetur nga Luana nëse ajo dëshiron t’i ndajë paratë më Arlindin, Ueda u përgjigj: Unë zgjedh dashurinë dhe dua t’i ndaj paratë me Arlindin!

Ndërsa ky i fundit kishte shprehur më herët dëshirën për t’i dhënë gjysmat e parave Uedës, sepse i duheshin për familjen dhe gjysmat e tjera për të bërë dasmën me të. Duket se djali i ka ‘idetë e qarta’.

- Advertisement -

Madje, në momentin që familja e Uedës mbërrin në studio Arlindi ka nxjerr një unazë fejese dhe i ka propozuar në studio.

- Advertisement -

Ueda ka marrë mbështetjen nga kapiteni i kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj ndër të tjera në ai thotë: “Një urim të veçantë për Uedën, si thotë edhe një shprehje e moçme Shkkodrane’me ken Shkodran të tana i ban’. “

A besoni se ky çift do të mbijetoj dhe jashtë? Këtë do ta tregojë koha.

Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock