fbpx
Ad imageAd image

Harroi që ishin kamerat/ Çfarë porosie i dha Julit për lojën para se të dilte: Boh, a na dëgjuan?!

Blloku min lexim

Pas surprizës së bukur, ku takoi vajzën e tij Reinën, Julian Deda u surprizua kur mes banorëve gjeti djalin e tij, Mateon.

Aktori i dashur për publikun u shpreh tejet i emocionuar për takimin me të birin.

- Advertisement -

Zemra e babait a ke nejt pa gjumë. Flini para meje se unë këtë muhabet kam. Me regjimin si je. Të do babi shumë dhe ki kujdes për gocën. E keni mërzit mamin?”, u shpreh Juli.

E teksa aktori po e përcillte të birin për te dera e kuqe, djali i la një porosi.

- Advertisement -

Je duke i lënë të tjerët shumë me fol, mos i le të tjerët shumë me fol”, ishte porosia e Mateos para se të përshëndetej me Julin.

E teksa ndërhyri Ledion Liço duke qeshur, Mateo shton: “Na dëgjuan?”.

- Advertisement -
Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock