fbpx

Është ndarë me Elian? Lëvizja e fundit e Princ Lekës përforcon dyshimet

Blloku min lexim

Prej disa javësh flitet se Princ Leka ll dhe princeshë Elia Zaharia janë ndarë. At nuk janë parë më bashkë në asnjë eveniment, madje ai ka fshirë edhe fotot me të në rrjetet sociale.

Së fundit Princi ka shkuar i pashoqëruar edhe në pritjen që Presidenti i Republikës Bajram Begaj ka bërë në “Pallatin e Brigadave” në nder të 111 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë, duke shtuar akoma më shumë dyshimet për një ndarje mes çiftit.

Princ Leka II prej kohësh tashmë nuk e ndjek më princeshë Elia Zaharia Zogun në Instagram dhe as ditëlindjen e vajzës së tyre nuk e kanë festuar bashkë.