fbpx

Einxhel Shkira feston ditëlindjen, Dagz i bënë urimin e veçantë (Foto)

Blloku min lexim

Moderatorja, Einxhel Shkira  feston sot 34 vjetorin e lindjes. Ajo është zgjuar këtë mëngjes me dhurata dhe urime nga më të bukurat nga familjarët e saj, kolegët dhe fansat.

Por, urimi më i veçantë është i partnerit. Ai ka postuar në ‘Instastory’ portretin e Einxhel me djalin e tyre Trev, duke i kushtuar fjalët më të ëmbla. “Kjo është ditëlindja më e bukur për ty”, thekson ai.