fbpx
Ad imageAd image

Einxhel Shkira feston ditëlindjen, Dagz i bënë urimin e veçantë (Foto)

Blloku min lexim

Moderatorja, Einxhel Shkira  feston sot 34 vjetorin e lindjes. Ajo është zgjuar këtë mëngjes me dhurata dhe urime nga më të bukurat nga familjarët e saj, kolegët dhe fansat.

Por, urimi më i veçantë është i partnerit. Ai ka postuar në ‘Instastory’ portretin e Einxhel me djalin e tyre Trev, duke i kushtuar fjalët më të ëmbla. “Kjo është ditëlindja më e bukur për ty”, thekson ai.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock