fbpx
Ad imageAd image

Dron me ish-të dashurin e Sarës në BBV, ja si reagon Bardhi

Blloku min lexim

Para disa ditësh Sara i ka treguar Erjolës për marrëdhënien që ka lënë pezull jashtë me boksierin Jurgen Uldedaj. Ajo i ka treguar asaj se ai ka një ndjeshje shumë të rëndësishme dhe do të donte shumë që ai të shpallej kampion.

Mesa duket përgjigja e Sarës erdhi dje, pasi në shtëpi u dërgua një dron me foton e boksierit që shkruante:

- Advertisement -

Kampion bote!

Sara është emocionuar pasi pa dronin dhe ka filluar të qajë, teksa i ka thënë Bardhit:

- Advertisement -

E ka sjellë ai, të më jap një shenjë që vazhdo se çdo gjë është okay”.
Bardhi ndërkohë e ka mbështetur mendimin e saj teksa duke e puthur i thotë:

Qenka djalë i mirë.”

- Advertisement -

Pas momentit ku u gëzua, Sara ka folur me Artën pasi nuk është e sigurt nëse Jurgeni e ka nisur dronin për ta gëzuar apo se ka inat me të.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO