fbpx
Ad imageAd image

Dea Mishel një Virgjëreshë/ Sot feston ditëlindjen, gjejeni sa vjeç mbush?

Blloku min lexim

Ish-banorja e Big Brother Vip, Dea Mishel, feston sot ditën e lindjes. Ajo mbush 28-vjeçe dhe në këtë ditë ka publikuar një kolazh fotosh në Instagram.

- Advertisement -

Në një sfond të bardhë, me një ‘body ‘të zi veshur dhe torta para me urimin “Gëzuar Ditëlindjen”, ajo shkruan: Duke i bërë ëndrrat e mia realitet Të shumtë kanë qenë edhe komentuesit që ia kanë uruar ditëlindjen mes tyre dhe Kristi dhe Jori.

Dea Mishel ka nisur një rrugëtim të ri në televizion këtë herë në rolin e moderatores. “Influencer” quhet emisioni që ajo moderon krahas Argjira Spancës. Kujtojmë që pas daljes së saj nga “BBV”, Dean e pamë në rolin e jurisë në “She’s on Top”.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock