fbpx
Ad imageAd image

Beniada tregon format joshëse në një set “ të nxehtë” fotosh

Blloku min lexim

Beniada Nishani vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes te publiku shqiptar që prej pjesëmarrjes në edicionin të parë të ‘Big Brother VIP Albania’.

- Advertisement -

Modelja ndiqet nga më shumë se 403 mijë ndjekës në Instagram, ku publikon imazhe nga jeta personale dhe profesionale.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotosesion të realizuar me detaje dhe stil nga modelja. Beniada u shfaq ne formë dhe tepër joshëse.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO