fbpx

Aulona Musta tregon detajin më s*ksi tek një mashkull

Blloku min lexim

Moderatorja Aulona Musta është një ndër femrat e ekranit shqiptar që njihet për natyrën e saj të lirë dhe pa komplekse. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me fansat momente nga përditshmëria e saj.

Së fundmi përmes një postimi në InstaStory, Aulona ka treguar se damarët tek krahët dhe këmbët janë detajin më seksi tek një mashkull.

Gjëja më seksi tek një mashkull për mua? Damarët tek krahët dhe këmbët”, ka shkruar Aulona krahas fotos së bashkëshortit të saj.Kujtojmë që ajo është e apasionuar pas ushtrimeve fizike të cilat mbajnë trupin në formë.