fbpx
Ad imageAd image

“Ajo është thjesht…”/ Blero flet për jetën sentimentale

Blloku min lexim

Blero prej ditësh është i izoluar në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.  Këngëtari dhe jeta e tij private ka kuriozuar ndjekësit jo pak herë.

- Advertisement -

Por çfarë ka ndodhur me jetën sentimentale të Bleros para se të futej në shtëpinë vip dhe a janë të vërteta lajmet e ndarjes nga partnerja e fundit?

Të gjitha këtyre pyetjeve iu jep përgjigjie përfundimisht Blero.

- Advertisement -

“Jemi bashkë qe një vit e më shumë, ne flasim bashkë për çdo gjë, mbrëmë isha shumë keq, u mërzita për të, ajo është më e mira, është thjeshtë më e mira”, u shpreh Blero për partneren e tij. Kujtojmë se ai është divorcuar dy herë dhe ka një vajzë të vogël.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock