fbpx

“Ajo është thjesht…”/ Blero flet për jetën sentimentale

Blloku min lexim

Blero prej ditësh është i izoluar në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.  Këngëtari dhe jeta e tij private ka kuriozuar ndjekësit jo pak herë.

Por çfarë ka ndodhur me jetën sentimentale të Bleros para se të futej në shtëpinë vip dhe a janë të vërteta lajmet e ndarjes nga partnerja e fundit?

Të gjitha këtyre pyetjeve iu jep përgjigjie përfundimisht Blero.

“Jemi bashkë qe një vit e më shumë, ne flasim bashkë për çdo gjë, mbrëmë isha shumë keq, u mërzita për të, ajo është më e mira, është thjeshtë më e mira”, u shpreh Blero për partneren e tij. Kujtojmë se ai është divorcuar dy herë dhe ka një vajzë të vogël.