fbpx
Ad imageAd image

A jeni gati? Një tjetër sezon i ‘Prison Break’ është duke u përgatitur

Blloku min lexim

Mediat e huaja  tregojnë se versioni i ri nuk do të përfshijë shumë nga personazhet e përsëritjes origjinale. Ndërsa theksohet se sezoni i gjashtë, i cili aktualisht është në fazën e  para të punës nuk ka një datë të mundshme se kur do të jetë gati.

- Advertisement -

Është folur edhe më herët se do të kishte një sezon të gjashtë por nuk u dha kurrë, duke lënë te mendohej se ‘Prison Break’ e kishte kryer tashmë detyrën e tij dhe gjithçka është konsumuar.

Por, jo diçka po përgatit në fshehtësi të plotë.

- Advertisement -

Ju si mendoni a jeni gati për një sezon të gjashtë me shumë ndryshime?

- Advertisement -

Përmbledhje e Sezonit 5 e Prison

Historia e Michael Scofield, i cili mendohej se kishte vdekur, por u gjet vërtetë i gjallë në një burg të Jemenit, vazhdon në sezonin 5 të Prison Break. Për ta shpëtuar atë, vëllai i tij Lincoln Burrows bashkëpunon me mbështetës dhe miq të vjetër.

Poseidon është një organizatë terroriste me të cilën është përfshirë Michael, duke vënë në rrezik sigurinë e familjes së tij. Ka një ton aksionesh, komplote të ndërlikuara dhe momente dramatike gjatë gjithë sezonit. Kur Michael kthehet së bashku me Sara Tancredin dhe djalin e tij Michael Jr., ata gjuhen pa pushim, kështu që lumturia e tyre është e shpejtë.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock