fbpx
Ad imageAd image

A je origjinale? Transgjinorja: Karakterin e kam të vërtetë

Blloku min lexim

Transgjinorja Edona James është kthyer në vëmendjen kryesore të mediave, për shkak të pjesëmarrjes së saj në “Big Brother VIP2 Kosova”. Teksa me çiltërsinë e saj ka fituar zemrat e publikut, Edona shpesh herë lëshon deklarata epike, por me një mesazh domethënës brenda tyre.

Gjatë ditës së djeshme ajo është pyetur nga një banoret e “BBVIP2”, nëse është origjinale.

- Advertisement -

Por transgjinorja në formë ironie i përgjigjet: “Jam fake nga lart deri poshtë, por karakterin e kam origjinal”.

Kujtojmë që Edona emrin e fëmijërisë e ka pasur Kujtim Shehu dhe ka zbuluar që në moshën 17-vjeçare ka kryer operacionin për ndryshimin e gjinisë.

- Advertisement -

@blerandoshqipe Godet edona😂🫀 #edonajames #blerando #santiana #edonajames #virallllllllllllllllllllllllllllllllll👑👑 #bigbrothervipkosova #fyppppppppppppppppppppppppppppppppppp #fypシ゚viral #viralvideo #viraltiktok #fypage @Blerando @Vesushe @Lumbardh Salihu @Edona James ♬ 原聲 – 越南🇻🇳CC模板 – 芷葳
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock