fbpx
Ad imageAd image

Kapni detajet! Britney foli për abortin në këngën e famshme?

Blloku min lexim

librin e saj të ardhshëm me kujtimeve, “The Woman in Me”, Britney Spears zbulon se kur ishte e lidhur me Justin Timberlake, mbeti shtatzënë me fëmijën e tij, por abortoi sepse Justin nuk donte të bëhej baba. Fill sapo historia u publikua nëpër media, njerëzit nisën të kontrollonin këngët e vjetra të Britney-t për të gjetur detaje në lidhje me abortin.

Ajo zbuloi se kishte abortuar në fund të vitit 2000, kur ishte 18 ose 19 vjeç, dhe se procedura ishte “një nga gjërat më të dhimbshme” që kishte përjetuar ndonjëherë. Një vit pas ndarjes, Britney publikoi albumin “In the Zone” pjesë e të cilit ishte balada “Everytime”.

- Advertisement -

Disa njerëz po analizojnë tani tekstin e këngës dhe besojnë se mund t’i referohet abortit, ata e konsiderojnë këngën një mënyrë për t’i kërkuar falje fëmijës dhe jo si një vajtim për fundin e marrëdhënies së saj me Timberlake.

- Advertisement -

Refreni i këngës: “Dhe sa herë që të shoh në ëndrrat e mia, shoh fytyrën tënde, po më përndjek. Mendoj se kam nevojë për ty, zemër,” tani po interpretohet në një mënyrë të tjetër. Epo fansave nuk mund t’iu shpëtojnë detajet.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO