fbpx
Ad imageAd image

Giorgia Meloni i jep fund martesës 10-vjeçare, ja cili ishte shkaku

Blloku min lexim

Kryeministrja italiane Giorgia Meloni i ka dhënë fund martesës së saj 10-vjeçare me Andrea Giambruno. Lajmin ka dhënë vetë Meloni me një postim në rrjetet sociale.

- Advertisement -

Marrëdhënia ime me Andrea Giambrunon, e cila zgjati gati 10 vjet, përfundon këtu”, ka shkruar Meloni në llogaritë e saj në rrjetet sociale. “Rrugët tona kanë ndryshuar për disa kohë dhe ka ardhur koha ta pranojmë atë. Unë do ta mbroj atë që ishim, do ta mbroj miqësinë tonë dhe do të mbroj me çdo kusht, një vajzë shtatëvjeçare që e do nënën e saj dhe e do babanë e saj, ashtu siç nuk munda të dua unë timin.

Nuk kam asgjë tjetër për të thënë për këtë. PS. Të gjithë ata që shpresonin të më dobësonin duke më goditur në shtëpi, duhet ta dinë se sado që pika shpreson të nxjerrë gurin, guri mbetet gur dhe pika është vetëm një pikë ujë”-shkruan kryeministrja italiane Meloni.

- Advertisement -

Dyshohet se shkak për ndarjen u bënë disa video të partnerit i cili ngacmonte me fjalor seksual koleget gazetare në televizion.

- Advertisement -

Çifti kanë një vajzë shtatë vjeçare. Giambruno është prezantues i një programi lajmesh të transmetuar nga Mediaset, pjesë e grupit mediatik MFE në pronësi të trashëgimtarëve të të ndjerit Silvio Berlusconi, ish-kryeministri dhe aleat i Melonit.

Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock