fbpx
Ad imageAd image

Video/ Maluma zbulon se do të bëhet baba live në koncert

Blloku min lexim

Maluma ka zbuluar në mënyrën më të veçantë të mundshme lajmin se do të bëhet baba .
Vetë këngëtari e ka ndarë me anë të një video për fansat pjesëmarrës në koncertin e mbrëmjes së djeshme në Washington, United States, pjesë e turit të tij “Don Juan USA Tour.”

“Sot është një nga momentet më të veçanta të jetës sime dhe dua ta transmetoj këtu në koncertin tonë. Ju keni qenë që nga fillimi dhe meritoni ta dini gjithashtu”, ka thënë ai para se të publikonte videon në të cilën konfirmoi ato që deri tani ishin thashetheme.
Ndërsa ka shpërthyer në lot dhe të gjithë u emocionuan.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO