fbpx
Ad imageAd image

Video/ Hailey dhe Justin Bieber do të bëhen prindër!

Blloku min lexim

Hailey Bieber dhe Justin Bieber do të bëhen prindër!  Themeluesja dhe modelja e Rhode, 27 vjeç, dhe bashkëshorti i saj muzikant, 30 vjeç, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku, duke ndarë lajmin emocionues në Instagram. Një përfaqësues i Hailey-t konfirmon për PEOPLE se modelja është pak më shumë se gjashtë muajshe shtatzënë.

Duke postuar një video nga rinovimi i betimit të tyre, Hailey vesh një fustan të gjatë, të bardhë me dantella dhe një vello, duke theksuar barkun e saj në rritje. Ajo ka përfshirë edhe disa foto, duke qëndruar me Justin në një fushë. Duke vendosur krahët rreth barkut të saj, Justin qëndron pas saj, duke treguar unazat e tyre të martesës.

- Advertisement -

Modelja shtatzënë e mbajti të thjeshtë mbishkrimin, duke etiketuar vetëm bashkëshortin e saj.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO