fbpx
Ad imageAd image

“Vetëm se e votojnë fisi i burrit të saj”, Erjola akuza drejt Franceskës për qëndrimin e saj në shtëpi

Blloku min lexim

Zgjedhja prej kutisë së Pandorës ka vënë në tryezë Julin, Rozën dhe Erjolën, e cila kjo e fundit hodhi akuzën se Franceska po qëndron në lojë vetëm sepse e voton fisi i bashkëshortit të saj.

Teksa Roza po shprehej se mund të jetë ajo që do eliminohet, i kanë dal në kundërshtim Juli dhe Erjola duke i thënë se ajo nuk ka arsye përse të eleminohet, përveçse vetë Franceskës.

- Advertisement -

Erjola gjithashtu tha se të vetmet që janë të rrezikuar për të dalë nga loja e “Big Brother” janë ajo së bashku me Franceskën.

Kujtojmë se ‘Kutia e Pandorës’, mundësi që iu dha Franceskës, kjo e fundit dërgoi në televotim veten, Erjolen dhe Rozën.

- Advertisement -

Pjesë nga biseda:

Roza: Unë kaq dua të them, që e kam ruajtur veten. Unë mendoj që dhe neser, e të dal unë, jam karakter mediatik, jam e veçantë, por duke parë që këtu kanë ndenjur sherraxhinjtë

- Advertisement -

Juli: Unë mendoj se do dalë Franceska në realitet

Erjola: Të them të drejtën, më fal Roza, por mos i shko kësaj logjike më duke e thënë. Nuk del. O mund të dal unë nga kjo gjë që më ka ndikuar, ose Franceska. Ta them kështu troç.

Juli: Është e njëtrajtshme të them të drejtën.

Erjola: S’ka asgjë, vetëm se e votojnë fisi i burrit të vet edhe njerëzit e vet!

Juli: Po fisi i burrit të vet 300 veta janë, pse për 300 veta po bëhet fjalë këtu?

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock